بازرگانی برنج بشیری
خانه / برنج ایرانی / برنج ایرانی ضیافت | صادرات برنج ایرانی به اروپا

برنج ایرانی ضیافت | صادرات برنج ایرانی به اروپا

برنج ایرانی ضیافت یکی از بهترین برندهایی ست که صادرات بسیار خوبی به اروپا دارد. این محصول را در کارخانه تخصصی و تحت شرایط ویژه فرآوری شده و مشتریان زیادی به آن روی اورده اند. به این ترتیب خرید عمده آن در بازار داخلی و خارجی مد نظر است.

بسیاری از مصرف کننده ها به خوبی از بالا بودن کیفیت برنج ایرانی اطلاع دارند. به این ترتیب همواره در تلاش بوده تا بهترین ها را تهیه و مورد استفاده قرار دهند. همانطور که می دانید برنج از جمله تولیداتی ست که ایرانی ها برای مصرف آن اقدام می کنند. به همین دلیل افرادی که برای خرید عمده آن اقدام نموده، به مزیت های موجود در آن دقت خواهد داشت.

همانطور که می دانید در مناطق شمالی ایران، کشت انواع برنج شرایط خوبی دارد. به همین دلیل هر ساله حجم زیادی از این تولیدات برداشت شده و به بازار عرضه می شوند. در این میان کارخان های تخصصی راه اندازی شده تا برنج را به صورت فرآوری شده و بسته بندی راهی بازار کنند.

انواع برنج سفید شمال

برنج شمال ایران عمدتا از نوع سفید بوده و از بهترین گونه ها تولید می شود. این محصول طعم و عطر خوبی داشته و همواره برای مصرف کننده های مختلف جالب توجه است. به همین دلیل برای خرید بهترین نوع برنج شمال از مجموعه های معتبر کمک گرفته و به آنها سفارش محصول می دهند.

با توجه به اینکه در حال حاضر انواع برنج شمال به صورت بسته بندی و فله راهی بازار می شود، اغلب خریداران در انتخاب و خرید آن آزادانه اقدام نموده و مدل های می توان میزان فروش خوبی را در داخل و خارج از کشور شاهد بود.

بهترین برندهای برنج ایرانی

فعالیت عرضه کننده های مختلف برای فرآوری و بسته بندی انواع برنج ایرانی سبب تنوع برندهای موجود در بازار شده است. به این ترتیب می توان شاهد فروش آنها در بسته بندی های مختلف بود.

از بهترین برندهای برنج ایرانی که محبوبیت یافته اند عبارتند از:

  • برنج ضیافت
  • برنج خوشپخت
  • برنج سحر
  • برنج خان
  • برنج ارمغان
  • برنج امتیاز
  • برنج آوازه
  • برنج میزبان

همانطور که می دانید امروزه بسیاری از خریداران براساس برند و کیفیت انواع برنج را خریداری می کنند. لذا برای سفارش آن قبل از اقدام به خرید مشاوره گرفته و بهترین ها را شناسایی خواهند کرد.

قیمت برنج ایرانی ضیافت

یکی از بهترین برندهای برنج ایرانی، ضیافت است. این محصول دارای بالاترین کیفیت بوده که دارای طعم طبیعی و پخت عالی می باشد. به منظور عرضه بهتر انواع برنج ضیافت در بازار شهرهای مختلف، مجموعه ها و شرکت های مختلف اقدام می کنند. از این رو قیمت روز این برنج در سراسر ایران در دسترس می باشد.

عرضه کننده ها انواع برنج درجه یک و استاندارد را با قیمت فروش مناسب اعلام داشته و همکاری ویژه ای با مشتریان خود دارند. این مراکز هم قیمت را مد نظر قرار داده و هم مشتریان خود را آن طور که باید و شاید تامین خواهند کرد.

صادرات برنج ایرانی به اروپا

یکی از موضوعاتی که در راستای عرضه انواع برنج ایرانی مد نظر است، صادرات این محصول است. به همین دلیل کشورهای مختلف دنیا برای فروش این محصولات مد نظر قرار گرفته و به آنها ارائه محصول می شود.

در نتیجه در سالهای اخیر کشورهای بزرگ اروپایی از مهمترین اهدافی ست که ایرانی ها برای صادرات برنج به آنها اهمیت می دهند. به این ترتیب باکیفیت ترین برنج شمال را ارائه داده و با مشتریان خود همکاری خواهند کرد. به این ترتیب خرید با شرایط ویژه راحت تر بوده و خریداران سفارشات بهتری را مشخص خواهند کرد. به این ترتیب فروش بیشتری را می توان انتظار داشته و همکاری خوبی با خریداران خواهند داشت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : عزتی
پل های ارتباطی:
شماره همراه: 09197556331
رایانامه:berenj.bashiri@gmail.com

مطلب پیشنهادی

برنج ایرانی خوب | مرکز فروش برنج هاشمی درجه یک

برنج ایرانی خوب و درجه یک را می توان از مراکز فروش شناخته شده و …